Služby

Facility management

Při správě nemovitostí rádi využíváme facility management, tedy kompletní organizaci všech činností spojených se správou a údržbou nemovitostí a jejich bezprostředního okolí. To umožňuje našim zákazníkům soustředit se na své podnikání.

Údržba budov

V rámci údržby budov zajišťujeme veškeré údržbářské a opravářské činnosti v nemovitostech pro majitele komerčních nemovitostí, bytových domů nebo například administrativních budov. Dále spolupracujeme se správci nemovitostí, kteří svým klientům zajišťují pouze administrativu.…

Úklidové služby

Zajišťujeme profesionální úklidové služby pro firmy, bytová družstva, SVJ, státní instituce i soukromé osoby. Specializujeme se na úklid kanceláří, administrativních budov, bytových domů, škol, úřadů, ubytovacích zařízení nebo bytů.

Speciální čisticí práce

Provádíme speciální úklidové práce v oblasti čištění fasád až do výšky 18 metrů, velkoobjemové mytí oken, čištění střech, dále například hloubkové čištění koberců a čalounění nebo výškové čištění v interiéru. Mezi naše zákazníky patří firmy, státní instituce i soukromé osoby.…

Údržba zeleně a venkovní úklid

Realizujeme venkovní údržbové práce pro firmy, instituce i soukromé osoby v oblasti údržby zeleně, čištění komunikací, venkovního úklidu nebo odklízení sněhu v zimním období. 

Elektropráce

Realizujeme elektropráce pro firmy, instituce i soukromé osoby v rámci správy nemovitostí. Máme rádi spolupráce dlouhodobého charakteru, ale pomůžeme vám i v případě jednorázových drobných elektroprací. 

Rekonstrukce

V rámci správy nemovitostí provádíme rovněž částečné i rozsáhlejší rekonstrukce především interiérů. Rekonstruujeme byty, bytové domy, kanceláře, školy, ale i další budovy. 

Čištění výtahových šachet

Realizujeme čištění výtahů a výtahových šachet po dohodě s příslušným servisním střediskem, které výtahy spravuje. Nejčastěji se na nás obrací bytová družstva, SVJ, obchodní domy či státní instituce. 

Údržba solárních elektráren

Specializujeme se na údržbu solárních elektráren od čištění solárních panelů až po údržbu bezprostředního okolí solární elektrárny. Používáme unikátní a šetrnou technologii, která zajistí čisté prostředí v krátké době bez omezení provozu elektrárny.